en

   

Волонтери Букос

Благодійна організація «Волонтери Букос» об’єднує волонтерів з різних регіонів України. Ми маємо спільну мету – наблизити перемогу УКРАЇНИ над російськими загарбниками та допомогти якомога більшій кількості людей, що постраждали та продовжують страждати внаслідок війни.


Ви можете як звернутися до нас по допомогу, так і допомогти іншим, шляхом перерахування коштів нашому Благодійному Фонду, а також приєднатися до нашої команди.

Для досягнення результатів, ми щодня з перших днів війни вкладаємо власний час, зусилля та кошти і вже здійснили багато поїздок у Київську, Харківську, Сумську, Запорізьку області, Донецьку області куди привезли необхідну допомогу для військових, лікарів, родин та окремих людей. Також ми допомагаємо у вирішенні побутових питань – гуртожитки для переселенців з дітьми, лікарням та навчальним закладам. Майже щодня допомагаємо бійцям отримати необхідне спорядження для перемоги.

Війна триває і ми постійно працюємо над новими благодійними проектами!

Наші друзі

Наша команда

Сьогодні в команді «Волонтерів Букос» працюють 24 волонтери, які вирішують різні питання, пов'язані з наданням допомоги та діяльністю організації.

Серед нас є лікарі, провізори, підприємці, водії, студенти та просто чудові люди:

Об'єднуємо
найкращих людей!

   

Ми допомагаємо

ДітямДіти – це майбутнє вільної України. Ми намагаємося якнайшвидше задовільнити всі запити по допомогу, що стосуються дітей. Надаємо харчування, засоби гігієни, ліки. Допомагаємо дитячим будинкам та лікарням.

ВійськовимНадаємо транспортні засоби, різноманітний інвентар, предмети амуніції, спорядження, індивідуальні аптечки, ліки, одяг, засоби гігієни та продукти харчування.

Людям та їх родинамВсім, хто опинився в скрутному становищі допоможемо «Букос Боксом». Це коробка, яка містить продукти харчування та засоби гігієни, що допоможуть родині протриматись протягом кількох тижнів.

ЛікарямЗгідно наших можливостей задовольняємо потреби лікарів у медичному обладнанні та ліках.

Наші контакти

location_on

Юридична адреса:

60313, Україна, Чернівецька обл., с. Магала,

вул. Ватра-Хорелор, 2

 

 

Код ЄДРПОУ:

44889468

 

 

Повна назва:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВОЛОНТЕРИ БУКОС"

phone_in_talk

Телефони та e-mail:

Телефонуйте нам:

+380 (93)500-42-42

Месенджери:

Наш e-mail:

alternate_emailoffice@bucosvolunteers.org.ua

shareМи в мережі:

question_answer

Напишіть нам зараз:

person
phone
email
textsms
sendНадіслати

   

Швидкі посилання

Ви потребуєте допомоги?

expand_moreПодати запит

Зробити благодійний внесок

expand_moreДетальніше

Бажаєте надати іншу допомогу?

expand_moreДізнатися більше

Щирі слова вдячності

expand_moreДивитися